Sausio 6 d. Trys karaliai arba tiksliau – trys išminčiai (globos namų gyventojai) – Kasparas (Laimutis Jasulevičius), Merkelis (Jonas Salanauskas) ir Baltazaras (Eugenijus Baranauskas) vaikštinėjo po globos namus ir linkėjo giedros nuotaikos, ramybės, santarvės, geros sveikatos. Taip pat dalino svarbias dovanas: auksą (blizgutis „lietutis“), kuris simbolizuoja žemiškąją vertybę arba karalystės simbolį, smilkalus (ne šiaip smilkalus, o vadinamus frankincense), kurie yra kunigystės ir maldos sakralinis kvapas. Taip pat kreida užrašė pirmąsias Trijų Karalių vardų raides: +K+M+B. Tikima, kad užrašius šias raides globos namai bus apsaugoti nuo piktųjų dvasių. Tris Karalius lydėjo užimtumo specialistės Jūratė Stankevičienė ir Aldona Kardauskienė, jos kartu su Trim Karaliais giedojo giesmes. Socialinės darbuotojos Dana Čapskienė ir Edita Kavaliūnaitė visiems priminė, kad šiandien reikia atsisveikinti su šventinėmis eglutėmis.
Po nuoširdžių palinkėjimų globos namų gyventojams ir darbuotojams, Trys Karaliai sugrįžo į globos namų koplytėlę, kurioje Didvyžių parapijos klebonas Antanas Kereišis aukojo Šv. Mišias.
Ir taip jau daugelį metų keliauja Kasparas, Merkelis ir Baltazaras į visų namus ir širdis, linkėdami, kad visos nelaimės pažymėtuosius namus aplenktų, o išmintis ir dovanos aplankytų…

72011254_594568455 605866712_648405192

0 0 Balsai
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments