2012 m. balandžio 26 d. Marijampolės kolegijos Edukologijos ir socialinio darbo fakultete įvyko Respublikinė mokslinė-praktinė konferencija, kurios tema „Socialinio darbuotojo identitetas profesijoje ir visuomenėje“.

Renginyje dalyvavo ir keletas Didvyžių socialinės globos namų darbuotojų.

Konferencijoje pranešėjai gvildeno tokias temas, kaip  socialinių darbuotojų rengimo iššūkiai, socialinis darbas bendruomenėje, pasiekimai ir sunkumai, savanorystė ir socialinis darbas, socialinių darbuotojų ir socialinių pedagogų profesinės veiklos panašumai ir skirtumai, socialinio darbo studentų praktinio rengimo patirtis ir kitas temas.

Pranešimą tema „Kokie yra esminiai socialinio darbuotojo bruožai?“ (What are the essential characteristics of the social worker?), skaitė nepriklausoma socialinio darbo ekspertė, supervizorė Lies van Weezel (Olandija), su kuria Didvyžių socialinės globos namai jau keletą metų palaiko draugiškus santykius. Beje, Lies gegužės mėnesį jau trečią kartą šiais metais lankysis Didvyžių socialinės globos namuose.

Lies buvo ne vienintelė viešnia iš Olandijos: pranešimą tema „Socialinio darbo kryptys Olandijoje“(Trends in social work in Holland), perskaitė Peter Stet iš Utrechto universiteto.

Beje, pranešimus skaitė ir kiti pranešėjai, kurie gerai žinomi Lietuvoje. Tai – Vytauto Didžiojo universiteto docentė dr. Nijolė Liobikienė, to paties universiteto profesorė dr. Nijolė-Petronėlė Večkienė ir kiti įvairių institucijų atstovai.

Konferenciją vedė Marijampolės kolegijos Socialinių mokslų katedros vedėja Jūratė Makauskienė ir Socialinių darbuotojų asociacijos vadovė Diana Stankaitienė.

0 0 Balsai
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments