Balandžio 26 dieną, Didvyžių  socialinės globos namų teritorija prakvipo kepamų šašlykų dūmu. Globos namų žinybiniuose butuose gyvenantys gyventojai ir dirbančios darbuotojos taip atidarė bundančio pavasario sezoną.

Oras buvo tarsi užsakytas, skaisčiai švietė saulė, aplinkui žydėjo gėlės. Norėdami pasidaryti sau šventę ir prisiminti jau primirštą ar dar niekad neragautą šašlykų skonį, gyventojai, sudėjo po keletą litukų ir nusipirko mėsos šašlykui, daržovių, ryžių ir kitų produktų reikalingų prie jų. Jau prieš keletą dienų globos namų žinybiniuose butuose dirbančios darbuotojos pasirūpino, kad šašlykai būtų skaniai užmarinuoti, o jų kepimo dieną rūpinosi kitų maisto produktų paruošimu ir visais reikiamais įrankiais jiems iškepti.

Jau nuo pačio ryto butuose virė darbas, visi turėjo veiklos: vieni padėjo sunešti malkas ir šašlykines, kiti paruošė lauke stalus, treti patvarkė aplinką. Kol šašlykai kepė gyventojai su darbuotojomis šnekučiavosi įvairiomis temomis, dalinosi savo prisiminimais apie šašlykų kepimą namuose su artimaisiais, žaidė lauko raketėmis ir nekantriai laukė to gardaus šašlyko kąsnelio :). Jam iškepus, darbuotojos pasirūpino, kad visi gyventojai gautų po lygiai, o kas norėjo, tai galėjo ir pakartoti. Toks gamtos sezono atidarymas mūsų gyventojams buvo išskirtinis, visi jie labai džiaugėsi galėdami pasigėrėti geru oru, skaniu šašlyku ir tiesiog pabuvimu visiems drauge…

1469036826_294169359 1131634014_874038065 52246798_282258230

0 0 Balsai
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments