Globos namų gyventojams lauko darbai nesibaigia ištisus metus. Vasarą, kai daugelis atostogauja, turi įvairios veiklos: puoselėja globos namų teritorijoje esančius gėlynus, padeda išvežti nupjautą žolę, prižiūri neseniai pasodintas eglaites.

Sulaukę įpusėjančio rudens visą spalio mėnesį globos namų gyventojai ėjo į talką. Pradėjo švarinti globos namų aplinką, pasiskirstydami teritorijas. Darbuotis ėjo grupėmis, pirmieji į darbą kibo patys stipriausieji gyventojai, o jiems talkino ir socialiniai darbuotojai bei jų padėjėjai. Kas grėblį į rankas, kas šluotą, bet visi po įrankį. Pradėjo grėbti gausiai teritoriją nuklojusius lapus, vis toldami į priekį, paskui save palikdami švarius, sutvarkytus plotus. Darbinę nuotaiką skaidrino puikūs orai. Lapų buvo išgabenta ne viena priekaba, o matant, kaip gražėja globos namų aplinka, kiekvieno nuotaika buvo pakili. Nepamiršo sutvarkyti ir Anapilin išėjusiųjų mūsų globos namų gyventojų kapų. Visų Šventųjų dieną kiekvienas kapas būna papuoštas pačių gyventojų bei darbuotojų sukurtomis puokštelėmis, uždegtos Vėlinių žvakės.

Darbinė veikla globos namuose yra labai gerai, nes gyventojai lavina darbinius įgūdžius, estetinį skonį, kad gražioje aplinkoje būtų gyventi smagiau, maloniau.

0 0 Balsai
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments