Kūčios – namų ir šeimos šventė. Globos namų gyventojai bendrai Kūčių vakarienei susirinko prie šventiškai ir gausiai padengtų stalų. Prieš Kūčių vakarienę susirinkusius pasveikino globos namų direktorius Rimvydas Žiemys, Globos namų tarybos pirmininkas Kęstutis Sobeckis, kurie linkėjo susiklausymo, santarvės, ramybės… Kaip kasmet, globos namuose Kūčių vakarienė  prasidėjo bendra malda. Paskui gyventojai laužė savo kalėdaitį, juo dalijosi su kitais šalia esančiais žmonėmis.
Globos namų gyventojai po sočios vakarienės dar ilgai bendravo, prisiminė Kūčių papročius, tradicijas, linkėjo vieni kitiems sveikatos…
Pasak senolių, Kūčios tai vienintelė stebuklinga naktis, kada pildosi burtai. Tad ir mūsų globos namų gyventojai būrėsi sau ateitį. Iš po staltiesės traukė šiaudą, ir ištraukę ilgą šiaudą, džiaugėsi, kad laukia laimingas gyvenimas. Iš Kalėdinių septynių žaisliukų reikėjo išsirinkti vieną ir taip sužinojo savo lemtį. Merginos aktyviai iš pintinės traukė kūčiukus, o juos suskaičiavus paaiškėdavo, ar poringi metai laukia.

Socialinės darbuotojos V. Pautienienė ir L. Muraškauskienė

img_20161224_124035