Kantrybės nebaigtiems darbams užbaigti, kūrybinio impulso naujiems pradėti, lengvos laimės rankos, stiprios sveikatos ir džiugios šventinės nuotaikos.

Gruodžio 29 d. neįprastas šurmulys sukvietė gyventojus ir darbuotojus į linksmiausią metų šventę – karnavalą „Kas pralinksmins sultonaites?“
Visos grupės buvo pasiruošusios pralinksminti sultonaites. Išrankios, įnoringos, o vėliau ir apkerėtos, sultonaitės niekaip nepasidavė linksmybėms, nuolat verkė ir dejavo.
Į pasaką žiūrovus lydėjo ir renginį vedė sultonas Auksamanas ir ragana Vizirė, kuri kūrė visokias intrigas ir apnuodijo sultonaites.
Šventė vyko rūmuose. Sultono paliepimu Vizirė į rūmus turėjo sukviesti svečius iš viso pasaulio, kurie sugebėtų pralinksminti liūdnas, apatiškas, kerais paveiktas jo dukras.
Į karalystę atvyko: Pagrandukas, kaubojai, klounai, tikrosios Kalėdinės pupytės, Grinčas. Atvyko ir pats Verka Serduschka, kuris padainavo dainą „Dolce & Gabbana“, tačiau ir jam nepavyko pralinksminti sultonaičių.
Raganos pinkles ir kerus perprasti pavyko tik nykštukams. Nuo tos akimirkos, kai į svečius atvyko nykštukai, jiems tuoj pat viskas tapo aišku, sultonaitės buvo užkerėtos.
Pasakai einant į pabaigą, Sultonas su savo dukrelėmis apdovanojo visus atvykusius svečius, kurie stengėsi įtikti ir pralinksminti įnoringas sultonaites. Neliko nenubausta ir ragana. Sultonas ją nubaudė ir ilgiems metams pasodino į tamsiąją.

Socialinė darbuotoja Agnė Čapskytė

dscf1716 dscf1722 dscf1753