Aš pažįstu gerai savo ilgesį –
Su manim tarsi draugas jis vaikšto.
Jeigu ilgesio žemėj neliktų,
Ar turėtų dar prasmę viltis?

Gegužės 27 dieną  vyko Didvyžių globos namų gyventojų giminių  susitikimas. Į giminių susitikimą atvyko 136 artimieji ir aplankė 93 globos namų gyventojus. Artimieji turėjo galimybę lankytis gyventojų gyvenamuosiuose kambariuose, grupių svetainėse, rūpimais klausimais pasikalbėti su socialiniais darbuotojais ir administracijos darbuotojais. Atvykusieji  geranoriškai atsakė į pateiktus klausimynus. Daugiausiai artimųjų akcentavo, jog reikia skatinti gyventojų savarankiškumą, kad labiau galėtų pasirūpinti savimi buityje.
Ilgai laukta šventė prasidėjo Šv. Mišiomis, už kurias dėkojam mūsų mylimam klebonui Mindaugui Martinaičiui. Po mišių artimieji buvo pakviesti stebėti šventinę koncertinę programą „Ilgesio purslai“. Į skambias dainas, nuotaikingus šokius ir linksmus mini vaidinimus gyventojai sudėjo dalelę savų širdžių, kurias dovanojo visiems salėje susirinkusiems svečiams. Pasibaigus šventiniam koncertui artimieji galėjo aplankyti globos namų biblioteką, kur buvo rodomos 2015 m. giminių susitikimo įamžintos akimirkos, gyventojų laisvalaikio bei vykusių globos namų renginių nuotraukos, bei gyventojų sukurtų atviručių parodą, globos namų leidžiamas laikraštis „Likimo draugas“. Globos namų kieme artimuosius džiugino gausi ir spalvinga gyventojų keramikos, rankdarbių ir pynimo darbų parodą. Svečiai buvo vaišinami ant laužo virta žuviene.
Dienai įpusėjus prie lauko estrados visus sukvietė Virbalio kultūros namų kapela „Pliumpa“. Nuotaikingos dainos kvietė visus linksmai palinguoti, pasišokti. Rateliu linksmai sukosi visi – ir gyventojai kartu su artimaisiais, ir gyventojai, kurių šią dieną artimieji neturėjo galimybės aplankyti. Tai buvo diena kupina geros nuotaikos, šiltų jausmų ir džiugių akimirkų.
SPĮ užimtumo specialistė Lolita Stankienė