Ankstyvą birželio 9 d. rytą 6 globos namų gyventojai ir 4 darbuotojai išvyko į Zarasų socialinės globos namuose rengiamas gyventojų ir darbuotojų Tarptautines vasaros sporto žaidynes. Šiemet jau XX-ąjį kartą suvažiavo Lietuvos ir Latvijos socialinių globos namų sportininkai, kurie rungėsi įvairiose rungtyse.
Vasaros sporto žaidynių tikslas – sudominti socialinės globos namų gyventojus įvairiomis sporto šakomis, tad ir mūsų globos namų gyventojai po visų dalyvių gražios eisenos, šeimininkų ir svečių pasveikinimų bei pasisakymų,  skubėjo užsiregistruoti smiginio, pasagos metimo, galiūnų ir šaškių varžybose. Darbuotojai sudalyvavo estafetėje ir  foto – orientacinėje estafetėje.
Žaidynės buvo užbaigtos apdovanojimų teikimu ir grupės „Išjunk šviesą“ koncertu. Nuoširdžiai sveikiname mūsų globos namų komandą už dalyvavimą ir ištvermę.  Visas jėgas atidavė ir I-ąją vietą šaškių varžybose užėmė Aurimas Auksutis, darbuotojų komanda iškovojo III-ąją vietą darbuotojų estafetėje.
Dėkojame organizatoriams, nes tokio pobūdžio varžybos ugdo valią, skatina siekti tikslo, o fizinis aktyvumas – stiprina sveikatą. Tariame AČIŪ už gerai praleistą laiką nuostabiame Zarasų krašte, apsuptame ežerų ir miškų.
SPĮ užimtumo specialistė Jurgita Tamulevičienė