Labai džiugu, jog šiais metais Gudkaimio globos namų komanda ne tik atvyko į sąskrydžio atidarymo šventę, bet ir parodė savo prisistatymo programą. Dėl savo globos namų gyventojų garbaus amžiaus ir sveikatos būklės negali stovyklauti, bet malonu, kad atvyko nors trumpam pabūti gamtoje kartu.
Pabūti drauge gamtos apsuptyje kiekvienais metais atvyksta Strėvininkų, Ilguvos ir Kalvarijos globos namų komandos. Komandų nariai linksmai ir aktyviai leidžia laiką, dalyvauja visose veiklose bei poilsiauja gamtoje.
Suvalkijos globos namų komanda dalyvaudavo ir ankstesniuose sąskrydžiuose, bet šiais metais pirmą kartą liko nakvoti stovyklavietėje. Tikimės, kad naktinis laužas, bundanti ryto gamta jiems labai patiko.
Šiais metais nuolat stovyklaujančių Didvyžių globos namų gyventojų padaugėjo. Net 19 gyventojų visas tris dienas ir dvi naktis praleido gamtoje. Jie ne tik ilsėjosi, bet atliko ir šeimininkų pareigas pasirūpinti svečiais. Kiekvieną rytą atvykdavo dar 15 – 16 globos namų gyventojų, kurie vakare sugrįždavo į globos namus.
SPĮ užimtumo specialistė Lolita Stankienė ir socialinė darbuotoja Rita Zakarauskienė