Į sąskrydį „Pabūkime drauge gamtos apsuptyje IV“ atvyko ir laukti svečiai. Gyventojai džiaugsmingais šūksniais pasitiko atvykusius policijos ir ugniagesių ekipažus. Visiems buvo labai smalsu ir įdomu apžiūrėti policijos automobilio įrangą, pabendrauti ir nusifotografuoti su policininkais. Ugniagesiai nuosekliai rodė priešgaisrinę įrangą, automobilyje įrengtas sistemas, ugniagesio aprangą. Palinkėjo visiems gero poilsio ir saugiai elgtis gamtoje, o ištikus nelaimei nedelsiant skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.
Atvykęs į stovyklavietę kunigas Mindaugas Martinaitis nuoširdžiai pasisveikino su visais, palinkėjo gero pasibuvimo gamtoje ir džiaugtis šalia esančių draugija.
Visus susirinkusius ir nepabūgusius blogo oro pranašysčių pasveikino institucinės globos pertvarkos eksperte regione Laimute Bagdanavičiene, Klausučių seniūnijos seniūnė Gema Skystimienė ir Šeimenos seniūnijos seniūno pavaduotoja Asta Augustaitienė.
Antrąją stovyklavimo dieną atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovės. Norintys galėjo pasimatuoti kraujo spaudimą, rankų jėgą, pasimokyti teisingai valytis dantis, daryti dirbtinį kvėpavimą, gelbėti užspringusį. Žaidė žaidimus, atliko įvairias užduotis ir atsakinėjo į klausimus sveikatos tema. Dalyvavusieji buvo apdovanoti visuomenės sveikatos biuro  prizais.
SPĮ užimtumo specialistė Lolita Stankienė ir socialinė darbuotoja Rita Zakarauskienė