Artėjant gražiausioms metų šventėms, gruodžio 19 dieną Didvyžių socialinės globos namų gyventojai išsiruošė aplankyti Vilkaviškio centre, J. Basanavičiaus aikštėje, žibančią ir visą miestą puošiančią Kalėdų eglę. Pirmiausia aplankėme Vilkaviškio kultūros centrą, dailininko Algimanto Stanislovo Kliaugos tapybos darbų parodą, po to pasigrožėjome darbeliais tradicinėje Kalėdinėje tautodailės darbų parodoje – pardavime, kurioje yra ir mūsų globos namų gyventojos Ramutės Globytės darbelių.
Paganę akeles į nuostabius darbelius, ėjome prie Kalėdų eglutės, kur linksmino mažieji dainorėliai ir šokėjėliai. Kartu su visais šventės dalyviais šokom, plojom ir lingavom, bei buvom vaišinami karšta arbata ir skautiška sriuba.
Šią dieną prie miesto eglės Vilkaviškio skautai dalino Betliejaus taikos ugnelę ir kvietė visus bendruomenės narius parsinešti jos į savo namus. Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Ona Budrienė pasiūlė ir mūsų globos namų gyventojams parsivežti šį žmonijos brolybės, draugystės ir taikos simbolį. Tikime, kad iš rankų į rankas, per visą pasaulį, perduodama ugnis neša viltį ir taiką.
Pabuvome geros nuotaikos sūkuryje, džiaugiamės puikiu reginiu, kuris suartina, suburia ir stipriau priverčia pajusti artėjančią Kalėdų dvasią ir bendruomeniškumo jausmą. Tegul šventinė nuotaika, pripildžius širdis šviesos, džiaugsmo ir viltingo laukimo, neapleidžia Jūsų visus metus.
 SPĮ užimtumo specialistės Jurgita Tamulevičienė ir Aldona Kardauskienė