Vadovaudamiesi  S. Nėries žodžiais „Žygiais, o ne žodžiais, mes Tėvynę mylim…“ 4 ir 5 grupių gyventojai kūrė projektą ,,Aš myliu LIETUVĄ”. Jis skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Projekto tikslas: geriau pažinti Lietuvą ir jos simbolius, turiningai, įdomiai praleisti laiką, lavinti rankų judesius.
Projekto metu gyventojai piešė, spalvino piešinius. Vieni gyventojai labiau aktyviai ir noriai prisidėjo prie projekto kūrimo. Kitiems reikėjo motyvacijos, padrąsinimo, patarimo, idėjos ką ir kaip nupiešti. Projekto metu daug kalbėjome prie Lietuvą. Prisiminėme įžymius žmones, lankytinas, įžymias vietas, lietuviškus simbolius. O smagiausiai ir daugiausiai emocijų sukėlusi projekto dalis Lietuvos žemėlapio sudarymas. Apipieštame Lietuvos žemėlapiu baltame popieriaus lape reikėjo surasti vietą, prilipinti mieto paveikslėlį, paminklą ar herbą. Šioje projekto dalyje darbo pakako visiems. Vieni tikrame žemėlapyje ieškojo miesto ir bandė jį perkelti į baltą popieriaus lapą. Kiti kirpo miesto simbolius ir juos lipino, treti patarinėjo, tikrino, stebėjo, ar tikrai toje vietoje randasi miestas.
Projekto metu buvo nupiešta 83 piešiniai. Trispalvės fone sukurtas Lietuvos žemėlapis, kuriame vaizduojami Lietuvos miestų bei rajonų herbai. Antras žemėlapis dar yra kuriamas. Vasario 15 – 23 dienomis piešinių paroda eksponuojama globos namų foje.
Socialinė darbuotoja Ona Šernienė