Kovo 13 dieną globos namuose vyko šaškių ir šachmatų varžybos, kurių metu buvo gerai praleistas laikas ir išaiškinti stipriausi žaidėjai. Prie šaškių ir šachmatų lentų varžėsi 29 gyventojai, kurie žaidė tarpusavyje: šaškėmis vyrų grupėje žaidė 18 dalyvių ir 5  žaidėjos moterys, o  šachmatų rungtyje 6 gyventojai, iš kurių 1 moteris.
Po šio intelektualaus sporto sužaistų partijų ir susumuotų taškų buvo išaiškinti nugalėtojai. Šaškių varžybose moterų grupėje geriausiai sekėsi ir III vietą užėmė Karolina Inkrataitė, II vietą – Erika Muleckaitė, I vietą iškovojo Jadvyga Matulevič. Vyrų grupėje III vietos laimėtojas Julius Lankelis, II – Aurimas Auksutis, o I vieta atiteko  Algirdui Žatkui.
Šachmatų varžybose III vietos laimėtojas Albinas Samaitis, II vietos nugalėtoja, vienintelė dailiosios lyties atstovė nepabijojusi kovoti – Leonora Barauskienė, o I vietą ir geriausio šachmatininko vardą iškovojo  Valdas Paulauskas.
Varžybų prizinių vietų laimėtojams ir dalyviams buvo įteikiami diplomai ir padėkos. Visi džiaugėsi smagiai ir turiningai praleistu laiku, nes šiose varžybose pralaimėjusių nebuvo – nugalėjo gera nuotaika ir draugystė.
SPĮ užimtumo specialistė Jurgita Tamulevičienė