Saulėtą ir šiltą balandžio 5 dienos popietę į globos namų aktų salę susirinko pasipuošę Zuikiai ir ne tik. Kadangi šiais metais Šv. Velykos sutapo su Melagių diena, visi renginio dalyviai buvo nusiteikę juokauti ir apgaudinėti su sąlyga, kad negalima pykti nei ant vieno Velykų Zuikio kuris apgaus. Ši pavasariu kvepianti šventė graži ne tik savo tradicijomis bei nuostabiomis akimirkomis, bet visuomet sulaukiame ir svečių. Velykų proga globos namuose taip pat sulaukėme svečių, tai Zuikis Vai Vai (SPĮ užimtumo specialistė Danguolė Dereškienė) su broliu (Modestas Brusokas), kurie aplankė grupes, stebėjo kiaušinių marginimo procesus, kalbino gyventojus ir darbuotojus, o šio renginio metu buvo pateikta filmuota medžiaga visiems tai pamatyti ir įvertinti.
Visos grupės pasipuošę Zuikiais pristatė įvairiausias istorijas ir gražuolius margučius, kurie bus eksponuojami globos namuose – Atvelykio parodoje. Visiems Zuikiams už puikius pasirodymus renginio vedėjas Darius Venckus įteikė apdovanojimus ir padėkas.
Ačiū visoms grupėms,  Zuikiams ir visiems už pagalbą, bei smagiai praleistą popietę. Tegul kartu su pavasariu į Jūsų širdis ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas…
SPĮ užimtumo specialistė Jurgita Tamulevičienė