Gegužės 23 dieną Didvyžių socialinės globos namų gyventojai susirinko pademonstruoti jėgą „Jėgos išbandymo varžybose“. Daugiausia, net 19 gyventojų varžėsi rankos lenkimo rungtyje, kurioje pirma vieta atiteko Dariui Venckui. Atsispaudimų ir atsilenkimų rungtyse pasirodė po 14 gyventojų, o šių rungčių pirmosios vietos  nugalėtojas – Antanas Čekas. Svarsčio kėlimo rungtyje jėgas ir ištvermę išbandė 12 varžybų dalyvių, bet itin gerai pasirodė ir lygių nebuvo Eugenijui Baranauskui, kuris ir užėmė pirmąją vietą.
Kol buvo sumuojami rezultatai, visi varžybų dalyviai ir  būrys palaikančiųjų dalyvavo estafetėje, bei padangos vertimo rungtyje, kurią pravedė SPĮ užimtumo specialistė Danguolė Dereškienė. Aktyviausiems ir sparčiausiems įteikė prizus – medalius.
Visiems pasiekusiems gerų rezultatų ir prizinių vietų laimėtojams  buvo įteikiami diplomai, kitiems varžybų dalyviams padėkos raštai. Dėkoju visiems ištvermingiems sportininkams, bei darbuotojoms prisidėjusioms prie varžybų vykdymo. Linkiu ir toliau būti aktyviais, judriais ir sveikais.
SPĮ užimtumo specialistė Jurgita Tamulevičienė