„Turėti žmogų, kuris galėtų tave stipriai apkabinti, -geriausias vaistas, koks tik gali būti.“
Bendravimas su kitu žmogumi visuomet prisilietimas prie kito vidinio pasaulio. Ir po kiekvieno tokio prisilietimo mes daugiau mažiau, bet pasikeičiame, tampame kitokie. Nors Grupinio gyvenimo namuose gyvename dar neilgai, tačiau jau spėjome susipažinti ir įsigyti nemažai naujų draugų, su kuriais visada smagu susitikti ir pabendrauti, dalyvauti bendruose renginiuose, jausti bendrystę.
Kartu su Vilkaviškio sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos nariais lapkričio 11 dieną gyventojai dalyvavo teminiame vakare – koncerte, skirtame Lietuvos 100-mečiui ir Vinco Kudirkos 160-osioms gimimo metinėms paminėti. Klausėsi poezijos, dainų, stebėjo merginų šokių pasirodymą, dalijosi savo pastebėjimais.
Lapkričio 13 dieną keletas gyventojų ėjo į Vilkaviškio viešąją biblioteką, kur kartu su Vilkaviškio bendruomenės nariais dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Mes esame Šiaurė“. Trumpai susipažino su šiaurės šalių rašytojų kūryba, klausėsi bibliotekininkės skaitomo apsakymo ir gamino žibintą.
Tęsdami gražią draugystę lapkričio 14 dieną gyventojai lankėsi Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijoje, kur susitiko su naujaisiais savo draugais – mokiniais.  Kartu  gamino tolerancijos simbolį – raktą, diskutavo apie draugystę, pasitikėjimą, pasakojo apie savo draugus.
Lapkričio 12 dieną Grupinio gyvenimo namų gyventojai sulaukė svečių iš  Suvalkijos socialinės globos namų, su kuriais taip pat tęsime  gražią draugystę ir bendradarbiavimą.