Balandžio 28-ąją Vilkaviškyje buvo minima viena iš prasmingiausių pavasario švenčių – Pasaulinė gyvybės diena. Šioje gražioje šventėje dalyvavo ir Grupinio gyvenimo namų bendruomenės nariai.  Prie Vilkaviškio ligoninės, išklausius  sveikinimus ir palinkėjimus, prasidėjo iškilminga eisena, kuri, vedama moksleivių pučiamųjų instrumentų orkestro ir šokėjų, Vilkaviškio gatvėmis pajudėjo link Katedros. Katedros šventoriuje pasitiko dekanas prelatas Vytautas Gustaitis, kuris pasveikino visus susirinkusius, kviesdamas kovoti ir ginti gyvybę įvairiose jos formose. Sveikinimo žodį tarė ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Gyventojai dalyvavo Šv. Sekmadienio mišiose, kurios buvo aukojamos už gyvybę ir už medikus.

 Grupinio gyvenimo namų gyventojai dalyvavo  Visuomenės sveikatos biuro organizuotame velykinio margučio konkurse  „Gyvybė – didžiausia vertybė“. Mūsų padarytas margutis, kaip ir kiti 15 velykaičių, buvo įkurdinti pievelėje,  Vilkaviškio katedros šventoriuje. Po Šv. Mišių biuro vadovė Laura Sadauskienė už sukurtą originalų margutį įteikė gyventojams padėką ir prisiminimo dovanėlę.

Tuo šventė nesibaigė.  Kadangi sekmadienį buvo švenčiamas Atvelykis, prie katedros  laukė gausybė pramogų ir velykinių užsiėmimų. Gyventojai namo neskubėjo, kartu su Vilkaviškio bendruomene smagiai leido laiką. Prisiminė kiaušinių marginimo būdus, mokėsi žvakių liejimo technikos, virvelių rišimo amato, rišo verbas. O prie narvelių su dekoratyviniais triušiukais ir balandžiais sustojo ilgesniam laikui…Klausėsi gausaus būrio muzikos atlikėjų dainų, stebėjo šokėjų pasirodymus. Gyventojai ragavo parapijos valgyklos virėjų išvirtos gardžios sriubos, vaišinosi ledais, sausainiais, arbata ir kava.

Šventė visiems labai patiko. O patirti įspūdžiai, džiugios emocijos, bendrystės jausmas  dar ilgam išliks atmintyje.

Lolita ir Ramunė