Liepos 16 dieną  Grupinio gyvenimo namai šventė 1 – erių metų gimtadienį.  Gyventojai su jauduliu laukė atvykstančių svečių: susitvarkė savo namus, pasipuošė aplinką, pasiruošė vaišes. Pasveikinti atvyko gausus būrys svečių: iš Didvyžių socialinės globos namų, Vilkaviškio sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos, Vilkaviškio psichikos sveikatos centro, Vilkaviškio socialinės pagalbos centro NJDU padalinio. Labai džiugu, kad į šventę atvyko ir mūsų artimiausia kaimynė Dangyra.
Su gražia švente dalyvius pasveikino Didvyžių socialinės globos namų direktorius Rimvydas Žiemys, pasidžiaugdamas, kad gyventojai aktyviai įsiliejo į Vilkaviškio miesto bendruomenės gyvenimą ir tapo tikrais savo namų šeimininkais.  Sveikinimo žodžius tarė ir kiti šventės dalyviai, linkėdami ir toliau tobulėti, siekti savo svajonių išsipildymo.
Dėkodami svečiams už gražius žodžius ir linkėjimus, gyventojai pasidžiaugė, kad turi tiek daug draugų, kurių  rūpestis, padrąsinantis žodis, pagalba juos  lydėjo  visus šiuos metus. Visiems šventės dalyviams įteikė po mažą angeliuką ir pakvietė visus pasiklausyti savo  koncerto. Svečiai neskubėjo skirstytis, vaišinosi gimtadienio tortu, gyventojų keptais pyragais, bendravo, dainavo ir linksminosi.
Grupinio gyvenimo namai atšventė 1-erių metų gimtadienį!  Nejučia prabėgo tie metai.  Gyventojai tapo drąsesni, labiau pasitikintys savo jėgomis ir galimybėmis, susirado daug naujų draugų, atrado įdomių pomėgių, papildomų jėgų kasdieniniams darbams. Gyvendami kartu suprato, kad svarbiausia yra vienas kito supratimas ir bendrystė.
Labai AČIŪ visiems, kas rado laiko ir sudalyvavo mūsų šventėje, kas buvo kartu ir džiaugėsi drauge su mumis.

„Negali žmogaus padaryti laimingu. Žmogus pats turi norėti būti laimingu…“ (vokiečių filosofas Šopenhaueris).