Aktyvus laisvalaikis svarbus dalykas mūsų gyvenime, kuris atgaivina ne tik kūną, bet ir sielą. Po kasdieninių darbų padeda atsipalaiduoti, patirti malonių akimirkų. GGN gyventojai taip pat aktyviai leidžia savo laisvalaikį. Apsilankę Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje apžiūrėjo Deimantės Čėsnaitės fotografijų parodą ir pasikeitė skaitomas knygas. Kultūros centre stebėjo liaudiškų šokių kolektyvų pasirodymą ,,Supynėm šokių pynę‘‘. Vis dažniau pasirodanti saulutė kviečia neužsibūti namuose ir pabūti gamtoje. Todėl gyventojai smagią šeštadienio popietę išsiruošė prie Paežerių ežero pasigrožėti atbundančia pavasarine gamta. O grįždami namo, nusipirko picą, kurią visi kartu valgė dalindamiesi išvykos įspūdžiais.

O GGN merginų apsilankymas grožio salone tapo tikra švente. Kirpėja Edita ne tik suteikė nemokamas paslaugas, bet ir negailėjo merginoms patarimų, kaip prižiūrėti savo plaukus. Kirpykloje vyravo geros emocijos, nuoširdus bendravimas, merginos švytėjo džiaugsmu, gera nuotaika.

Džiugu, kad vis daugiau bendruomenės narių mus pastebi, atpažįsta, noriai ir betarpiškai bendrauja ir suteikia mums lygiateisį buvimą šalia.