Liepos 27d. salėje vyko globos namų bendruomenės susirinkimas. Jo metu Gyventojų tarybos pirmininkas K. Sobeckis tarybos veiklos ataskaitą už 2023m II ketvirtį. L. Akelaitienė perskaitė direktorės V. Bačkierienės atsakymus į gyventojų tarybos pateiktus klausimus ir pasiūlymus. Susirinkime turėjome svečių – Vilkaviškio Priešgaisrinės Gelbėjimo Tarnybos inspektorę Indrę Starinskienę. Inspektorė visiems priminė kaip kviestis pagalbą kilus gaisrui. Rodė filmuotą medžiagą, kaip neatsakingai elgiantis su ugnimi gali kilti gaisras.Priminė kaip elgtis kilus gaisrui ir kaip saugiai evakuotis iš degančio pastato.

Kartu su inspektore į globos namus buvo atvykę ir ugnegiasiai gelbėtojai. Susirinkusiems kieme jie demonstravo kaip saugiai naudotis gesintuvu ir gesinti gaisrą. Norintys galėjo tai išbandyti. Ugnegiasiai gelbėtojai supažindino ir su tarnybinio automobilio įranga, demonstravo kaip ji veikia.

Nuoširdžiai dėkojome Vilkaviškio Priešgaisrinės Gelbėjimo Tarnybos inspektorei Indrei Starinskienei ir II pamainos ugnegiasiams gelbėtojams už apsilankymą mūsų globos namuose.

SPĮ užimtumo specialistė Loreta Akelaitienė